EN

17.06.2021, 12:37 Wersja do druku

Chorzów. Pierwszy w Polsce teatralny Escape Room

Teatr Rozrywki wspólnie z LOFTEscape Room przygotował pierwszy w Polsce teatralny escape room! W pokoju pełnym zagadek i wyzwań będziecie mogli odnaleźć rekwizyty pochodzące z naszych spektakli, kostiumy, a nawet... najlepiej samemu zobaczyć :)

Można już rezerwować miejsca na wizytę w escape roomie!

Rezerwacje prowadzi LOFTescape Room w Chorzowie codziennie od 10:00 do 22:00. tel. 579 272 229 lub nawww.loftescaperoom.pl

Dla tych, którzy dokonają rezerwacji od czwartku (17.06) do niedzieli (20.06) wejście do dowolnego pokoju w specjalnej cenie 100 zł! (rezerwując przez stronę internetową wpiszcie w polu "uwagi" hasło: TEATR ROZRYWKI.

W profesjonalnym świecie artystów teatralnych istnieje najbardziej pożądana nagroda, którą otrzymuje się za najlepszą sztukę. Legenda głosi, że prestiżowa statuetka Podwójnej Twarzy przynosi szczęście artystom i dyrekcji teatru. Dlatego też każda scena marzy, by stać się jej posiadaczem. Jednak od lat nagroda przyznawana jest temu samemu teatrowi. Nie wszystkim się to podoba. I tu zaczyna się prawdziwa sztuka!

Pokój ALE SZTUKA! to pierwszy w Polsce na stałe wpisany w ofertę escape roomu teatralny pokój. Został przygotowany w oparciu o oryginalne rekwizyty, kostiumy, a nawet teatralną widownię.

Źródło:

Materiał nadesłany