EN

7.06.2023, 13:53 Wersja do druku

Chorzów. Czerwiec w Teatrze Rozrywki

Przed podróżami na wymarzone i zaplanowane wakacje złap oddech podczas spektakli i koncertów w Teatrze Rozrywki.

fot. mat. teatru

10 czerwca młodzi adepci sztuki wokalnej Akademii Muzycznej w Katowicach wykonają musicalowe przeboje w operowych aranżacjach.

KONCERT niezobowiązująco MUSICALOWY o godzinie 19.00

W niedzielę 11 czerwca zapraszamy do Parku Śląskiego na La femme de Paris - recital Joanny Możdżan, która zabierze nas w muzyczną podróż uliczkami Paryża. Spotkajmy się o godzinie 18.00 na Dużym Kręgu Tanecznym. Wstęp bezpłatny.

W połowie czerwca na deski wróci Dorothy Michaels, która w secie premieorwym zawładnęła naszą sceną. Tootsie od 15 do 18 czerwca.

Pomiędzy 22 a 25 czerwca zapraszamy do przedwojennego Berlina, gdzie między całonocymi zabawami w Cabarecie Kit Kat rodzi się w Niemczech nazizm.

W kolejnej komediowej propozycji samotny sąsiad - muzyk, którego opuściła żona zabierając dzieci - pociesza sąsiadkę w stanie szoku. Kobieta zdradza mu, że zabiła swojego męża. Farsa Kura na plecach 28 i 29 czerwca.

Na zakończenie sezonu proponujemy filozoficzną komedię, gdzie dojrzałość inspiruje pozytywnie do życia młodość. Poznajcie Harold i Maude 30 czerwca oraz 1 i 2 lipca.

Pełny repertuar dostępnytutaj.

Do zobaczenia w Teatrze Rozrywki!

 

Źródło:

Materiał nadesłany