Logo
Aktualności

Bytom. Carmen wróciła, Carmen odejdzie

15.10.2021, 12:47 Wersja do druku

Ostatnie spektakle. Ciesząca się niesłabnącym uwielbieniem melomanów opera Georgesa Bizeta „Carmen" wróciła do repertuaru bytomskiej Opery Śląskiej. Powrót to jednak chwilowy, bo 24 października zobaczymy ją po raz ostatni. Mamy zatem ostatnią szansę, by spektakl obejrzeć

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Carmen wróciła, Carmen odejdzie

Źródło:

Życie Bytomskie nr 41/1109

Sprawdź także