EN
4.03.2021, 14:50 Wersja do druku

Bydgoszcz. Monodram "Tresura" w Salonie Hoffman KPCK

Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy zaprasza 23 marca o godz. 18 do Salonu Hoffman na  „Tresurę”, monodram w wykonaniu Karoliny Ziętak; scenariusz i reżyseria: Wioleta Górska-Nowik. Bilety w cenie 10 zł/os. do nabycia w siedzibie KPCK. Ilość miejsc ograniczona, uwaga: spektakl nie będzie dostępny online.

fot. mat. organizatora

Historia dziewczyny w stanie wycofania społecznego, choroby pojawiającej się również w naszym kraju, polegającej na izolowaniu się od innych w czterech ścianach własnego pokoju. Bohaterka, kontaktując się ze światem zewnętrznym, najczęściej korzysta z internetu. Wychodzi ze swojej kryjówki ostrożnie, by nie spotkać po drodze domowników, a jedzenie, które jest niezbędne do życia odbiera od swych rodziców spod drzwi. Co jest przyczyną problemu dziewczyny, a także wszystkich młodych ludzi borykających się z tą chorobą?

Karolina Ziętak - absolwentka VI LO w Bydgoszczy, studentka Wydziału Edukacji Muzycznej UKW. Pasjonatka aktorstwa, śpiewu i tańca, autorka muzyki i tekstu do piosenki  „O małym skrzacie” którą usłyszymy w monodramie.

Źródło:

Materiał nadesłany