EN
8.02.2023, 11:09 Wersja do druku

Białystok. W piątek recital z piosenkami Karin Stanek w Nie Teatrze

Największe przeboje Karin Stanek będzie można usłyszeć w piątek (10.02) w Nie Teatrze. Będzie to na pewno niezwykle ekscytująca podróż w muzyczną przeszłość.

fot. mat. organizatora

Przeboje lat 60., niezapomniane piosenki "Tato kup mi jeansy", "Autostop", "Malowana lala", "Lucia", "Chłopiec z gitarą", "Walentyna Twist" czy "Jimie Joe" w wykonaniu aktorki i wokalistki Agnieszki Wajs zabrzmią w Nie Teatrze.

Będzie to żywiołowy, pełen energii koncert big bitowy, który stanowi obietnicę sentymentalnej podróży. To będzie także świetna rozrywka. Na repertuar koncertu składają się największe hity legendarnego zespołu Czerwono-czarni.

W rolę Karin wcieli się wybitna i znakomicie śpiewająca aktorka Agnieszka Wajs. Agnieszka na zaproszenie muzyków z oryginalnego składu jest oficjalną wokalistką zespołu Czerwono-czarni, który koncertuje na polskich scenach. Na scenie Nie Teatru zaś artystce towarzyszyć będą doskonali muzycy, absolwenci Instytutu Jazzu katowickiej Akademii Muzycznej: Łukasz "Forest" Piechota - inst. klawiszowe, Tomasz Wójcik – gitary, Piotr Górka – kontrabas, Łukasz Kurek – perkusja.

Koncert "Autostopem z piosenkami Karin Stanek" odbędzie się w piątek (10.02), o godz. 19:00 w Nie Teatrze.

Tytuł oryginalny

Sentymentalna muzyczna podróż w Nie Teatrze. Piosenki Karin Stanek [KONKURS]

Źródło:

Białystok Online

Link do źródła

Autor:

Anna Kulikowska

Data publikacji oryginału:

07.02.2023