EN
02.11.2021, 09:42 Wersja do druku

Białystok. Listopadowe wieczory z Mrożkiem

Inne aktualności

Dla dorosłych recital „A spektakl trwa...", a dla najmłodszych „Karmelek" - to dwie jakże ciekawe propozycje Białostockiego Teatru Lalek na weekend, których nie można przegapić. Zaś w listopadzie będzie można zobaczyć spektakl „Wieczór z Mrożkiem: Na pełnym morzu. Strip-Tease" w reżyserii dyrektora teatru Jacka Malinowskiego. Pisze Magdalena Siemińska w Kurierze Porannym.

Recital Pawła S. Szymańskiego „A spektakl trwa..." w którym zobaczymy i usłyszymy zarówno jego wokal, ale też grę na gitarze, kontrabasie i harmonijce to widowisko z muzyką na żywo do słów białostockich poetów Wiesława Kazaneckiego i Wiesława Szymańskiego w aranżacjach muzycznych Marcina Nagnajewicza. Obejrzeć je możemy w piątek (29.10.) o godz. 19, w sobotę (30.10.) o godz. 18 oraz w niedzielę (31.10.) o godz. 16.

W sobotę o godz. 15 oraz w niedzielę o godz. 13 dla najmłodszych widzów zaprezentowany będzie spektakl „Karmelek" opowiadający historię tytułowego pieska, który na wiosce w maleńkiej zagrodzie próbuje odnaleźć odpowiedź na to, co może dać od siebie pożytecznego, podczas gdy krowa daje mleko, owca wełnę, kura jaka. A Karmelek?

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Listopadowe wieczory z Mrożkiem

Źródło:

Kurier Poranny nr 211