EN

29.06.2020, 09:00 Wersja do druku

Szczecin. Praca kasy Opery na Zamku

Informujemy, że kasa Opery na Zamku w lipcu i sierpniu będzie czynna od wtorku do czwartku od 12.00 do 17.00. Informacje dotyczące zwrotu biletów kupionych w kasie uzyskać można w tych samych godzinach, pod numerami telefonów: 91 43 48 104 oraz 91 43 48 106.

W trosce o wspólne bezpieczeństwo, w przedsionku kasy może przebywać jedna osoba, którą obowiązuje maseczka ochronna na twarzy. Po wejściu oraz po zakończonej obsłudze należy zdezynfekować ręce. Osoby przebywające poza przedsionkiem kasowym zobowiązane są do zachowania 2-metrowej odległości od siebie.
Zwroty pieniędzy za bilety kupione on-line oraz przelewem (ale nie odebrane z kasy) są dokonywane automatycznie na konto, z którego zostały kupione bilety. Zwrot środków za bilety kupione w kasie na odwołane spektakl możliwy jest na podstawie zwrotu biletu w kasie do końca grudnia 2020 roku.

Repertuar opery i informacje dotyczące sprzedaży biletów na nowy sezon ogłosimy w czwartek 2 lipca 2020 roku.

Serdecznie zapraszamy do śledzenia aktualności na www.opera.szczecin.pl i stronie Opery na Zamku w serwisie Facebook: https://www.facebook.com/OperaNaZamku/.

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne