EN
23.06.2022, 14:30 Wersja do druku

Zielona Góra. „Rubinowe gody" - komediowy hit w Lubuskim Teatrze

Czy czterdziesta rocznica ślubu małżeństwa z prowincji może stać się mimowolną okazją do udziału w intrydze na szczytach władz? Tego będzie można się dowiedzieć oglądając przezabawną komedię teatralną „Rubinowe gody”. Spektakl już w sobotę, 25 czerwca zostanie zagrany na scenie Lubuskiego Teatru - dwukrotnie: o 16:00 i 19:00.

fot. mat. teatru

Na scenie będziemy mogli podziwiać znanych polskich aktorów komediowych: m.in. znaną z roli Celiny Hadziukowej w „Ranczu” Dorotę Nowakowską i Tadeusza Chudeckiego. Grażyna i Marian po raz pierwszy w życiu wyjeżdżają razem do luksusowego hotelu, by czterdziestą rocznicę ślubu uczcić inaczej, niż wszystkie poprzednie. I z pewnością wspólny weekend dałoby się jakoś przecierpieć, gdyby nie tajemniczy gość spod łóżka, oraz portier, który zależność pomiędzy państwem z- i spod łóżka definiuje jako erotyczny trójkąt, będący odskocznią od szarej, małżeńskiej codzienności. Czy naszych bohaterów czeka polityczny skandal na szczytach władzy? I kto wyjdzie obronną ręką z sytuacji, która dla wszystkich stron jest niekomfortowa?

Bilety na komedię teatralną „Rubinowe gody” można nabyć w Internecie - pod adresem www.rubinowegody.pl, w serwisie KupBilecik,
a rezerwacje i zamówienia grupowe pod numerem telefonu: 600 515 329.

Źródło:

Materiał nadesłany