EN

27.11.2020, 10:06 Wersja do druku

Zielona Góra. Premiera "W siódmym niebie" i warsztaty online

"W siódmym niebie" - premiera online zbliża się wielkimi krokami! Do przedstawienia Lubuski Teatr przygotowuje warsztaty online, które będzie można przeprowadzić z najmłodszymi widzami po przedstawieniu w domach.

fot. mat. teatru

Chmury płyną leniwie i powoli… Wiatr dmucha lekko i popycha je. Czy zauważysz przelatujące ptaki, gdy położysz się i spojrzysz w niebo?Słońce ogrzewa buzię. Oczy same się zamykają. Gdy otulisz się kocykiem z chmur, poczujesz jak miły w dotyku i puszysty jest śnieg. A po zachodzie słońca wybierzemy się w podróż pośród gwiazd! Czy niebo może być tak miękkie i ciepłe jak sen? Kolorowy deszcz, podniebne tunele, wielobarwna tęcza – odkryjmy razem, jak niezwykłe może być niebo! Raz rozświetlone promieniami słońca, innym razem gwiazdami… Nocą może zrobić się ciemniej, ale wciąż będzie czarodziejsko i pięknie.Interaktywny spektakl dla dzieci już od 0,5 do 4 lat kryje w sobie wiele niespodzianek pobudzających zmysły. Zachęcamy dzieci i opiekunów do udziału w interaktywnej zabawie teatralnej.
***
Koncepcja i reżyseria: Katarzyna Kawalec
Realizacja scenografii: Areta Puchalska
Muzyka: Radosław Bolewski
Ruch sceniczny : Klaudia Cygoń
Obsada:Pim-pim: Joanna Koc
Pom-pom: Katarzyna Kawalec
Inspicjent: Dobrosława Trębacz

Premiera powstaje w ramach projektu Przestrzenie Sztuki. Projekt Przestrzenie Sztuki jest finansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, a realizowany przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego oraz Instytut Muzyki i Tańca.

#PrzestrzenieSztuki

Źródło:

Materiał nadesłany