EN

4.06.2020, 10:50 Wersja do druku

Wrocław. Narodowe Forum Muzyki powraca do działalności koncertowej

Łukasz Rajchert/mat. NFM

Po trzech miesiącach przerwy Narodowe Forum Muzyki powraca do działalności koncertowej. Na zwieńczenie sezonu artystycznego odbędą się trzy koncerty.

- Zapewniamy, że jesteśmy w stałym kontakcie ze służbami sanitarnymi i organizujemy nasze wydarzenia zgodnie z ich zaleceniami i wytycznymi - poinformowała PAP rzeczniczka NFM Agnieszka Frei.

Dodała, że nie odbędą się zaplanowane na czerwiec pozostałe koncerty, które zostały odwołane ze względu na pandemię koronawirusa. Do 31 sierpnia można zwrócić lub wymienić bilet na odwołane wydarzenia. Ze względów bezpieczeństwa zwroty biletów na odwołane koncerty będą przyjmowane wyłącznie online.

W piątek, 12 czerwca w Sali Głównej NFM odbędzie się koncert "Cztery pory roku" pod batutą Jarosława Thiela z udziałem solistów, chóru NFM, Wrocławskiej Orkiestry Barokowej i Orkiestry Leopoldinum.

Na 19 czerwca -tydzień później - zaplanowano zakończenie sezonu NFM Filharmonii Wrocławskiej. Podczas koncertu pod dyrekcją Andrzeja Kosendiaka usłyszeć będzie można utwory Richtera, Mozarta, Hummela i Beethovena. Koncert zostanie powtórzony dzień później.

Bilety na koncerty będzie można kupić online. Wszystkie koncerty odbędą się bez przerw.

Źródło:

PAP

Data publikacji oryginału:

04.06.2020