EN
23.06.2022, 11:08 Wersja do druku

Wrocław. Capitol od kuchni - koncert na zakończenie sezonu

W piątek 24 czerwca o godz. 19.30 zaśpiewamy ostatni koncert sezonu. Plenerowa scena stanie na skwerze Młynarskiego – pod okazałą lipą tuż przy ulicy Bogusławskiego, od strony nasypu. Zapraszamy, posłuchajcie i pośpiewajcie z nami piosenki z naszych musicali.

fot. . Grzegorz Rajter/ BTW Photographers

Wstęp wolny!

Tytułowa „kuchnia” to ulica Bogusławskiego, przy której mieści się służbowe wejście do Capitolu. Jest jednym z ciekawszych miejsc we Wrocławiu – to rząd małych pubów, restauracji i kawiarni, które zajmują wszystkie przęsła kolejowego, ceglanego nasypu.

Po raz pierwszy „od kuchni” zaśpiewaliśmy w 2019 roku. Wspaniale przyjęty letni, plenerowy koncert miał rozpocząć serię corocznych spotkań z publicznością na tyłach teatru. Pandemia pokrzyżowała nam plany, ale po trzech latach możemy spotkać się ponownie.

Kto zaśpiewa, czego posłuchacie w koncercie CAPITOL OD KUCHNI? Będą piosenki z „Lazarusa”, „Mocka”, „Alicji”, z Gali Światowych Musicali, Z „Cesarza” i z „Gracjana Pana”. W koncercie udział wezmą artystki i artyści Capitolu - szczegóły można znaleźć w wydarzeniu na FB i na naszej stronie internetowej teatr-capitol.pl.

Źródło:

Materiał nadesłany