EN
08.12.2021, 12:26 Wersja do druku

Warszawa. Podaruj operę w prezencie świątecznym

Już od piątku przed każdym spektaklem "Dziadek do Orzechów’" Warszawska Opera Kameralna zaprasza na nasze świąteczne stoisko, gdzie można zakupić wyjątkowe prezenty dla najbliższych.

fot. mat. teatru

W naszej świątecznej ofercie znajdziecie Państwo m.in. albumy z opery Czarodziejski flet z grafikami autorstwa światowej sławy artysty Rafała Olbińskiego, płyty Jazz z MACV - Krzysztof Herdzin, a także prawdziwą gratkę dla kolekcjonerów - pakiety koncertów na fortepian i klawesyn z muzyką W. A. Mozarta.

Przygotowaliśmy również dla Państwa wiele innych gadżetów, związanych z produkcjami Warszawskiej Opery Kameralnej, magnesy, zakładki, torby, kubki, plakaty z autografami Rafała Olbińskiego oraz wyjątkową książkę z okazji 60-lecia WOK.

Każdy prezent jest pięknie opakowany i gotowy do położenia pod choinką.

Zapraszamy do Basenu Artystycznego, ul. Marii Konopnickiej 6:

piątek (10.12) i sobota (11.12) od godz. 17.30

niedziela (12.12) od godz. 16:30

Opera z fotela

Na zimowy, świąteczny wieczór polecamy również spektakle i koncerty Warszawskiej Opery Kameralnej, które możecie obejrzeć Państwo wraz z Rodziną nie odchodząc od świątecznego stołu.

Gala Mozart Night, Gala Bożonarodzeniowa, Orfeusz i Eurydyka czy Świąteczne duety w wykonaniu Gwiazd z pewnością umilą Państwu ten wyjątkowy czas.

Opera z fotela - bilety

Źródło:

Materiał nadesłany