EN
1.03.2022, 14:30 Wersja do druku

Warszawa. Marzec w Klubie Komediowym

Klub Komediowy zaprasza w marcu na spektakle improwizowane.

fot. mat. Klubu Komediowego

sobota, 05.03 | 18.00

miejsce: Klub Komediowy, Nowowiejska 1 Warszawa

Tinder impro party: Oszuści z Tindera | ODCINEK SPECJALNY 

Zainspirowani netfliksowską produkcją pt. „Oszust z Tindera” zdecydowaliśmy się na specjalną edycję spektaklu improwizowanego „Tinder impro party” będzie zainspirowana (wymyślonymi) profilami arystokratów, potentatów diamentowych i businessmanów. Szarmanckich, towarzyskich, dobrze ubranych. W komediowy, niepozbawiony ironii sposób odegramy randki z ich potencjalnymi ofiarami. Dla żartu, ale i ku przestrodze…

sobota, 05.03 | 20.00

miejsce: Klub Komediowy, Nowowiejska 1 Warszawa

Pollywood, czyli dzień z życia polskiego celebryty | NOWOŚĆ 

Zapraszamy na komediowy spektakl improwizowany, w którym ukażemy w krzywym zwierciadle życie polskich sław i zdradzimy tajemnice nadwiślańskich celebrytów!

Pollywood – najmniej znany na świecie symbol branży rozrywkowej. Branży nie byle jakiej, bo polskiej! Rodzime bagienko z celebrytami na wesoło, gdzie umiarkowanie ambitni muzycy, wiecznie początkujący aktorzy oraz influencerzy spełniający nie siebie, a oczekiwania followersów i reklamodawców, zrobią wszystko, aby osiągnąć sukces i ogólnopolską karierę! 

niedziela, 06.03 | 18.00

miejsce: Klub Komediowy, Nowowiejska 1 Warszawa

Ten dom to nie hotel! – impro o rodzicielstwie | NOWOŚĆ 

Zapraszamy na nowość Klubu Komediowego –  „Ten dom to nie hotel”.

„Co wolno wojewodzie…”, „Już ja ci zaraz znajdę zajęcie”, „A jak wszyscy będą skakać z mostu, to ty też skoczysz?”, „I nie rób min, bo ci tak zostanie” – kto nie słyszał za dzieciaka tych klasycznych powiedzonek? Ich niepodważalna logika i zawarta w nich pewna doza groźby nieraz zapędzały nas do pokoju. Tymczasem lata mijają, część z nas ma już dzieci albo znajomych, którzy je mają… No i właśnie… Niby nowe pokolenie – a te same odzywki… 

Z czułością niepozbawioną ironii przyjrzymy się zarówno ojcom, matkom, madkom, „twoim starym”, „córeczkom tatusia” i „synkom mamusi”, i powtarzanym z pokolenia na pokolenie błędom rodzicielskim…

wtorek, 08.03 | 19.00

miejsce: Klub Komediowy, Nowowiejska 1 Warszawa

Co modna pani wiedzieć powinna... w DZIEŃ KOBIET 

Co by robiła kobieta, gdyby musiała robić WSZYSTKO, co jej każą, czego wymaga od niej moda, społeczeństwo, gazety, firmy kosmetyczne? 

Z okazji Dnia Kobiet zapraszamy na monodram Katarzyny Kołeczek, która wcieli się w rolę kobiety starającej się przyswoić wszystkie dobre rady, powinności i obowiązki nakładane na nią przez popkulturę i rzeczywistość. Zobaczycie dzień z życia Modnej Pani, próbującej żyć według zasad z Cosmo i porad instagramowych lifestylerek.

wtorek, 08.03 | 20.30

miejsce: Klub Komediowy, Nowowiejska 1 Warszawa

Dzień Kobiet jest codziennie – ale improwizujemy z tej okazji tylko dziś

Zapraszamy przyjaciółki, siostry, matki, babcie, żony, kuzynki i znajome, i każdego, kto odnajduje w sobie swoją kobiecą stronę! Zagramy dla was komediowy spektakl improwizowany zainspirowany sylwetkami kobiet, które są dla Was ważne.

środa, 09.03 | 19.00

miejsce: Klub Komediowy, Nowowiejska 1 Warszawa

Opowieści po prosecco – improwizowane babskie wyjście 

Komediowy spektakl improwizowany inspirowany rozmowami z BFF przy winku. O czym się mówi? Co zataja? Który kieliszek prosecoo uwalnia tamę taktu, szczerości, a nawet przyzwoitości? Kto straci przyjaciół, kto godność, i kto za to wszystko zapłaci rachunek? Przekonajcie się sami, zapraszamy! 

środa, 16.03 | 19.00

miejsce: Klub Komediowy, Nowowiejska 1 Warszawa

„Siódmy koń” – czyli impro do opowiadań Leonory Carrington 

Klub Komediowy i Wydawnictwo Filtry zapraszają na literacko-teatralne spotkanie wokół zbioru opowiadań Leonory Carrington pt. „Siódmy koń” (Wydawnictwo Filtry, 2022)! Zaimprowizujemy do wybranych fragmentów prozy i wiedzeni przez autorkę postaramy się skomentować literacki świat za pomocą parodii, żartu i ironii.

sobota, 19.03  | 20.15

miejsce: Klub Komediowy, Nowowiejska 1 Warszawa

500 stron plus – tania rewia czytelnicza

 Oto komediowy program: 500 stron plus! Realnie najbardziej odczuwalna pomoc dla osób permanentnie niedoczytujących książek: rodziców, doktorantów, korpozakładników, ministrów kultury… Dla każdego! Co prawda nasze świadczenia realizujemy na scenie teatralnej – niemniej, beneficjenci naszego programu nie muszą składać żadnych wniosków ani zaświadczeń o wynikach matury z języka polskiego. 

piątek, 25.03 | 19.00

miejsce: Rakieta Klub, Nowy Świat 4a Warszawa

Koc, kac i kot – z dziennika warszawskiej singielki | ODCINEK SPECJALNY 

 Zanim jednak na dobre zawiniesz się w welurowy koc, zanim zaczniesz podejrzewać swojego kota o zamiar skonsumowania twoich zwłok (gdy już dokonasz swojego staropanieńskiego żywota) – przyjdź na spektakl improwizowany inspirowany życiem wielkomiejskich singielek. Może dodamy twojej wewnętrznej Bridget nieco otuchy, a może nawet uda nam się ją rozbawić.

Bilety na spektakl można kupić:

- online – za pośrednictwem naszej strony, wystarczy kliknąć przycisk KUP

- stacjonarnie u kasjera/kasjerki – w Rakiecie lub w Klubie Komediowym (jeśli pula biletów w sprzedaży nie została wyczerpana)

Źródło:

Materiał nadesłany