EN

19.09.2022, 14:55 Wersja do druku

Warszawa. Dodatkowe terminy spektakli dla dzieci w Teatrze Syrena

Miło nam poinformować, że na stronie teatrsyrena.pl opublikowaliśmy w repertuarze dodatkowe terminy spektakli dla dzieci.

fot. mat. teatru

Eko-drużyna. Misja Elektrośmieć

Spektakl edukacyjny dla dzieci, w którym czwórka przyjaciół odbywa podróż po świecie ekologii i swojej nieograniczonej wyobraźni. Bohaterom przyjdzie się zmierzyć z elektropotworem. Czy go pokonają? A może to Elektrośmieć zawładnie planetą? Spektakl powstał dla ElektroEko Organizacji Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego S.A i jest częścią prowadzonych przez nią działań edukacyjnych w temacie prawidłowego postępowania z elektrośmieciami.

fot. mat. teatru

Kajko i Kokosz. Szkoła latania

Musicalowa inscenizacja komiksu Janusza Christy, lektury do IV klasy szkoły podstawowej. Kasztelan Mirmił zapragnął oderwać się od ziemi, więc wybiera się po nauki do Wyższej Szkoły Latania na Miotle. W wyprawie towarzyszą mu wierni wojowie Kajko i Kokosz. Na tym familijnym musicalu doskonale będą się bawić i dzieci, i dorośli!

fot. mat. teatru

Kot w butach

Chłopiec i sympatyczny zwierzak szybko się zaprzyjaźniają, a próbą ich braterstwa jest wspólna podróż pełna przygód, porywającej muzyki i tańca. Na drodze spotykają wiele barwnych postaci, które uczą młodego młynarczyka pracowitości i wiary we własne siły. Kiedy okazuje się, że największym marzeniem chłopca jest poznanie prawdziwej królewny, Kot postanawia nieco pomóc losowi. Czy każde marzenie da się spełnić? Niełatwy to plan, ale dla Kota w Butach nie ma rzeczy niemożliwych!

fot. mat. teatru

JESIENNE WARSZTATY TEATRALNE

Uczymy się teatru

Warsztaty dla dzieci w wieku 6-8 lat. Doskonała okazja do poznania wielu tajemnic pracy aktora, reżysera, inspicjenta, suflera, czy garderobianych. Sukces sceniczny zależy od wielu osób. Teatr to nie tylko miejsce, to także ludzie, spektakle i... czary!

fot. mat. teatru

Tworzymy teatr

Warsztaty dla dzieci w wieku 9-12 lat. Zapraszamy do głębszego zanurzenia się w teatralny świat - uczestnicy i uczestniczki staną się aktorami, scenografami, a innym razem kostiumografami.

Źródło:

Materiał nadesłany