EN

9.06.2023, 12:54 Wersja do druku

Warszawa. Czerwiec kusi spektaklami w Scenie Relax

Piękna czerwcowa pogoda zachęca do wyjścia z domu. Scena Relax na zakończenie sezonu kusi wyjątkowymi spektaklami.

fot. mat. teatru

Sprawdź jakie tytuły zagramy jeszcze w tym miesiącu. Czekasz na nowości? To my wychodzimy z propozycją komedii muzycznej w gwiazdorskiej obsadzie!

Pierwszy raz w Scenie Relax - spektakl I LOVE YOU, A TERAZ SIĘ ZMIEŃ!

To komedia, która bawić będzie zarówno singli, żonatych, jak i wszystkich, którzy kiedykolwiek byli, są lub będą w związku. Czy jesteś gotowy odkryć, co pcha nas do bycia w relacji? Jak daleko jesteśmy w stanie się posunąć, aby powiedzieć i usłyszeć te dwa magiczne słowa: KOCHAM CIĘ!

I LOVE YOU to gwiazdorska obsada: Katarzyna Żak, Elżbieta Romanowska, Rafał Królikowski i Robert Rozmus. Aktorom towarzyszą znakomici muzycy.

Zapraszamy do rezerwacji biletów już teraz:

Kup bilety

„Kolacja dla głupca”

11 czerwca, godz. 16.00 i 18.30

Tytułowa KOLACJA DLA GŁUPCA ma być jedną z wielu, które we wtorkowe wieczory Pierre Brochant, bogaty wydawca i człowiek sukcesu, urządza ze swoimi wpływowymi przyjaciółmi. Hit teatralny, od lat grany na deskach wielu światowych teatrów! To znakomita gra aktorska, wartka, zabawna akcja i zaskakujący finał.

Kup bilet

„Wieczór panieński plus”

16 czerwca, godz. 19.00

Przygotuj się na wieczór pełen nieoczekiwanych zwrotów akcji, gdy trzy przyjaciółki postanawiają zorganizować eksplozyjny wieczór panieński, pomimo że panienkami już nie są. Czy wszystko pójdzie zgodnie z planem? Katarzyna Skrzynecka, Anna Iberszer, Monika Mazur, Paweł Góral i Tomasz Bednarek zabiorą cię w świat pełen humoru, życiowych rozterek i niezapomnianych momentów.

Kup bilet

„The Strings”

18 czerwca, godz. 19.00

Przygotuj się na niezapomniane widowisko pełne śmiechu, emocji i świetnej muzyki! "The Strings" to komediowy spektakl, który opowiada o przyjaźni, życiowych perypetiach i miłości do muzyki. Dołącz do Ernesta, Kotleta, Manuela i ich przygód na życiowym zakręcie. Przeżyj dwugodzinną dawkę humoru, wzruszeń i niezapomnianej zabawy! Ostrzeżenie: Ten spektakl i zawarte w nim utwory uzależniają!

Kup bilet

***

KASA BILETOWA

tel. 22 375 98 00

mail: [email protected]

Scena Relax

ul. Złota 8, 00-019 Warszawa

Źródło:

Materiał nadesłany