EN
2.12.2022, 11:25 Wersja do druku

Warszawa. Bilety na styczeń w Teatrze Kwadrat już w sprzedaży

Nowy Rok w Teatrze Kwadrat wprowadzi widzów w szampański nastrój. Styczniowy repertuar jest już dostępny na naszej stronie.

A w nim…

„Koszerne raz!” wspaniałe audiowizualne widowisko na podstawie tekstów Jamesa Shermana w kolorowej inscenizacji izraelskiego reżysera. Barwna opowieść o współczesnej żydowskiej rodzinie, wysycona kulturą i obyczajowością judaizmu, podana w malowniczej, komiksowej konwencji. Czy żydzi potrafią śmiać się z siebie? Okazuje się, że tak! I to w najlepszym stylu. „Koszerne raz!” to najzabawniejszy i najbardziej żydowski show jaki można zobaczyć w stolicy!

Występują: Agnieszka Sienkiewicz/Anna Cieślak, Krzysztof Szczepaniak, Ewa Wencel, Andrzej Grabarczyk, Marcin Piętowski/ Paweł Ciołkosz, Andrzej Andrzejewski/ Michał Lewandowski

„Nie książka zdobi człowieka” klasyk, jakże lubiany przez Kwadratową publiczność. Komedia porywa widzów do elitarnego światka nowojorskiej branży wydawniczej i odkrywa przed nimi jego tajemnice. A przy tym bawi do łez, jak na najlepszą farsę przystało. Niezaprzeczalne atuty tego przedstawienia to wartka akcja i znakomite kreacje aktorskie, w tym duet Małaszyński - Nejman w najlepszej scenicznej formie.

Występują: Paweł Małaszyński, Andrzej Nejman, Olga Kalicka/ Aleksandra Radwan, Elżbieta Romanowska/ Ilona Chojnowska, Lucyna Malec/ Magdalena Stużyńska

Na Scenie im. Jana Kobuszewskiego dawno nie widziana słodko-gorzka komedia „4000 dni” w reżyserii Wojciecha Malajkata. Autorem sztuki jest Peter Quilter, który zyskał sławę dzięki głośnej komedii „Boska!”. Tym razem w brawurowy sposób portretuje portretuje emocjonalny trójkąt pomiędzy zagubionym artystą, dotkniętym amnezją, jego twardo stąpającym po ziemi partnerem i zaborczą matką.

Występują: Ewa Wencel, Andrzej Nejman, Patryk Pietrzak

Podaruj teatr pod choinkę!

Voucher do Teatru Kwadrat to elegancki i zawsze trafiony prezent, który ucieszy każdego miłośnika teatru. Dzięki wygodnej formule, obdarowana osoba sama zdecyduje o wyborze spektaklu, jaki chciałaby obejrzeć. A także o jego terminie - voucher obowiązuje do końca bieżącego sezonu teatralnego, czyli na spektakle grane do końca czerwca 2023 r.

Zapraszamy do Teatru Kwadrat!

Źródło:

Materiał nadesłany