EN
21.10.2021, 13:21 Wersja do druku

Warszawa. „500 stron plus” – premiera w Klubie Komediowym

24 października o godz 18 Klub Komediowy zaprasza na premierę „500 stron plus”

Oto komediowy program: 500 stron plus! Realnie najbardziej odczuwalna pomoc dla osób permanentnie niedoczytujących książek: rodziców, doktorantów, korpozakładników, ministrów kultury… Dla każdego! – zachwalają twórcy.

Co prawda nasze świadczenia realizujemy na scenie teatralnej – niemniej, beneficjenci naszego programu nie muszą składać żadnych wniosków ani zaświadczeń o wynikach matury z języka polskiego.

Ciekawi cię, jak cytować bez zrozumienia? Chcesz wiedzieć, czy oczytanie naszej kadry zmieni coś w historii polskiej piłki nożnej? A może odkąd zaprzyjaźnione małżeństwo księgarzy wspomniało przy tobie o zabawie w doktora Judyma i pozycji na rozdartą sosnę, nurtuje cię kwestia przełamywania rutyny w alkowie za pomocą lektur? Nasz autorski dodatek sceniczno-literacki odpowie na wszystkie te pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości natury bibliofilskiej! A jako że spektakl grany jest w pobliżu baru, doradzimy, ile wypić wina – do Harlekina, i czy wystarczy literek – do literek.

Prozaicznym mecenasem wieczoru są Woluminy z Wołomina.

Bilety: 40/30 zł

BILETY ULGOWE przysługują studentom, emerytom, rencistom oraz aktualnym studentom Szkoły Impro (prosimy o okazanie przy wejściu odpowiedniego dokumentu uprawniającego do ulgi)

Bilety na spektakl można kupić:

  • online – za pośrednictwem naszej strony, wystarczy kliknąć opcję KUP
  • stacjonarnie u kasjera/kasjerki – w kasie Klubu Komediowego (jeśli pula biletów w sprzedaży stacjonarnej nie została wyczerpana)
Źródło:

Materiał nadesłany