EN
1.02.2023, 14:54 Wersja do druku

Tarnów. Aniołki Solskiego i Przyjaciele dla Teatru

4 i 5 lutego w Teatrze im. Ludwika Solskiego  szczególne koncerty z polską muzyką filmową w wykonaniu Aniołków Solskiego i Przyjaciół ze środowiska kultury w Tarnowie.

fot. Paweł Topolski / mat. teatru

Już cieszymy się na spotkanie z naszymi fanami podczas kolejnej odsłony Aniołków. Jestem przekonana, że dostarczymy Państwu kilku niespodzianek – mówi Matylda Baczyńska, dyrektor artystyczna i jeden z Aniołków Solskiego. Tym razem do udziału w koncercie zaprosiliśmy naszych Przyjaciół, także czeka na Państwa kilka bardzo intrygujących duetów. Jak zawsze podczas koncertu Aniołków będzie można komuś pomóc finansowo – tym razem będzie to nasz teatr. Zebrane datki za zamówione piosenki zasilą fundusz na czerwcową premierę w Solskim.

Aniołki Solskiego w składzie Matylda Baczyńska, Monika Wenta i Piotr Niedojadło wzięli na warsztat muzykę z polskich filmów i seriali i przygotowali bardzo różnorodny program, pełen emocji i muzycznych wspomnień. Jeśli chodzi o instrumentarium, to w większości utworów można się spodziewać charakterystycznego dla „Aniołków…” brzmienia, czyli klawisze, bas, ukulele, ale kilka aranżacji może zaskakiwać. Wśród tytułów, które będzie można usłyszeć pojawią się m.in: „Wielka Miłość” z filmu „Uprowadzenie Agaty”, „Kołysankę Rosemary” z filmu „Dziecko Rosemary”, „Ruchome piaski” z filmu „Nocne graffiti”, „Deszcze Niespokojne” z serialu „Czterej Pancerni i Pies” i wiele innych.

4 lutego, o 18:00 na Dużej Scenie wraz z Aniołkami Solskiego w duetach wystąpią: Zespół MONK, Żeński Kwartet Smyczkowy Con Affetto, wokaliści Natalia Zmarzły, Sławek Ramian, Beata Kania - dyrektor Biblioteki Pedagogicznej wraz z pracownikami, Marcin Skóra - właściciel firmy EMES i partnerzy, Sławek Brotaj - V-ce Prezes Fundacji EMES i Przyjaciele, Tadeusz Trytek - zastępca dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tarnowie, Lidia Jaźwińska - Redaktor Niezależnego Serwisu Informacyjnego KADR, podopieczni PSONI Koło w Tarnowie oraz Młodzi i Zdolni - młodzież ze spektaklu „Ania z Zielonego Wzgórza”.

5 lutego, o 18:00 na Dużej Scenie wraz z Aniołkami Solskiego w duetach wystąpią: Natalia Zmarzły, Marcin Skóra, Sławek Brotaj, dyrektor Biblioteki Pedagogicznej Beata Kania wraz z pracownikami, Tadeusz Trytek, Lidia Jaźwińska, Artur Gawle - fotoreporter, podopieczni PSONI Koło w Tarnowie oraz Młodzi i Zdolni.

Bilety normalny: 35 zł/os.
Bilety grupowy od 4 osób: 30 zł/os.

Rezerwacja biletów: tel. 14 6883287, 668 323 998, 784 976 025

Kasa czynna od wtorku do piątku w godz.: 9:00 – 17:00 oraz w weekendy na dwie godziny przed spektaklem.

Polecamy bilety online: https://teatr.tarnow.pl/bilety/

Do zobaczenia na Mickiewicza 4!

Źródło:

Materiał nadesłany