EN
16.11.2021, 12:02 Wersja do druku

Świdnica. Pokaz "Oceanu" wg Lema w SOK

Świdnicki Ośrodek Kultury zaprasza 26 listopada  na najnowszy pokaz Alchemii teatralnej pt. ”OCEAN”, inspirowany „Solaris” Stanisława Lema.

fot. mat. organizatora

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że wszyscy członkowie waszej rodziny – Jan, Apolonia, Ania, Nela i Zosia zostali wybrani przez naczelny algorytm do odbycia wyprawy kosmicznej. Jak Państwo wiedzą, na rubieżach Układu Słonecznego odkryliśmy nową planetę. Na powierzchni planety znajduje się ocean o przedziwnych właściwościach. Naukowcy twierdzą, że ma on pewne zdolności wpływania na ludzkie emocje, a także na to, jak się ze sobą komunikujemy. Państwa zadaniem będzie zbadanie wpływu oceanu na relacje międzyludzkie. W wyprawie weźmie udział również Paweł, który przez naczelny algorytm został wyznaczony jako partner życiowy Ani. Nad całością przedsięwzięcia będzie czuwał komputer pokładowy NED, który przeprowadzi Was przez cały proces eksperymentu. Prosimy o niezwłoczne zgłoszenie się do najbliższej stacji kosmicznej.

Tymi słowami Świdnicki Ośrodek Kultury zaprasza na najnowszy pokaz Alchemii teatralnej pt. ”OCEAN”, inspirowany „Solaris” S. Lema.
Wystąpią: Bożena Kuźma, Sandra Matyszczyk, Zuzanna Wolińska, Liwia Żak, Adam Cisek, Krzysztof Frączek
instruktor: Andrzej Błażewicz

W kosmiczną podróż zapraszamy 26 listopada o godz.19.00 do sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury (bezpłatne wejściówki do pobrania na  bilety.sok.com.pl

Projekt Alchemia teatralna dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Źródło:

Materiał nadesłany