EN
27.05.2022, 11:33 Wersja do druku

Ruda Śląska. Spektakl komediowy Teatru na "5" w MCK

Miejskie Centrum Kultury im. Henryka Bisty w Rudzie Śląskiej zaprasza 18 czerwca na premierę Teatru na "5" pt. „Poprawka, czyli jak się pozbyć narzeczonej”.

fot. mat. teatru

PREMIERA!
18 czerwca 2022 /sobota/ godz. 17.00
POPRAWKA, CZYLI JAK SIĘ POZBYĆ NARZECZONEJ
spektakl komediowy Teatru na "5"


TEATR na "5" ma zaszczyt zaprosić na premierę komedii autorstwa Bożeny Kupis-Kucharskiej pt. "Poprawka, czyli jak się pozbyć narzeczonej". Spektakl - zabawna komedia - opowiada o tym, że miłość może się zdarzyć w każdym wieku.

On - starszy mężczyzna po rozwodzie. Ona - piękna, pełna energii dwudziestodwuletnia dziewczyna. Co ich połączyło? Miłość? A może pieniądze? Może jeszcze coś innego? Czy znajomość młodej Kiki z blisko o 50 lat starszym Zygmuntem ma szansę na przetrwanie, gdy za ścianą stoi nadopiekuńcza córka Barbara? Do tego Adela, żona a nie-żona (bo rozwiedziona). I czego dotyczy tytułowa "poprawka"? Tego dowiedzą się widzowie spektaklu.

Wartka akcja, zabawne dialogi, ciekawa intryga, skrywane tajemnice i mnóstwo humoru - mamy nadzieję - zapewnią dobrą rozrywkę. Zapraszamy!

Scenariusz: Bożena Kupis-Kucharska
Adaptacja sztuki za zgodą autorki scenariusza
Reżyseria: Joanna Gieruszyńska, Andrzej Gieruszyński
Scenografia - pomysł i wykonanie: Andrzej Gieruszyński
Premiera: 18.06.2022

Występują: Joanna Gieruszyńska, Kazimiera Podczaszy, Jagoda Ksoll, Alicja Dudek, Andrzej Gieruszyński, Antoni Nocoń, Adrian Dudek

WSTĘP BEZPŁATNY - wejściówki do odbioru w kasie w MCK
Rezerwacja pod nr tel. 32 248 62 40
Zapraszamy! 

Źródło:

Materiał nadesłany