EN
26.01.2023, 14:47 Wersja do druku

Ruda Śląska. Kazimierz Mazur gościem Kawiarenki Artystycznej w MCK

Miejskie Centrum Kultury im. Henryka Bisty w Rudzie Śląskiej zaprasza 31 stycznia /wtorek/ o godz. 18.00 na spotkanie w cyklu „Kawiarenka artystyczna". Gościem spotkania będzie KAZIMIERZ MAZUR. Prowadzenie: Hanna Grabowska-Macioszek, redaktor naczelna „Gońca Górnośląskiego”

fot. mat. organizatora

Twarz, która brzmi znajomo? Jestem o tym bardziej niż przekonana! W słynnym programie rozrywkowym zrobił takie wrażenie na jurorach i widzach, że wygrał 11. edycję „Twoja twarz brzmi znajomo”. Co ciekawe artysta sam zgłosił się do programu, bo chciał zmierzyć się z wyzwaniami, jakie tenże format niesie. Sprawdził się w nim nie tylko wokalnie, ale i aktorsko, wcielając się w najbardziej znane i charakterystyczne postaci polskiej sceny muzycznej. A później, w jednej z edycji jury zaprosiło go do swojego składu. Ma także zdolności taneczne – brał udział w „Dancing with the Stars”, ale widzowie widzą w nim głównie przesympatycznego doktora Kamila Hoffera, w którego wciela się od 2003 roku w jednym z najpopularniejszych seriali codziennych „Na Wspólnej”. Zatem jakby nie kombinować i jak kiepskim być z matematyki, każdy policzy, że to jubileusz 20-lecia! Do twarzy mu jednak nie tylko w lekarskim kitlu, czy z piosenką, ale i w mundurze… W którym grał w wielu produkcjach kinowych. Aktor teatralny, serialowy, filmowy Kazimierz Mazur będzie gościem Kawiarenki Artystycznej już 31 stycznia 2023 roku. Zapraszam na wspólne odkrywanie muzycznych twarzy i nie tylko Kazimierza Mazura! Czekam na Państwa o 18.00.

"Kawiarenka Artystyczna" to cykl spotkań z artystami Śląska i nie tylko, który ruszył w MCK w styczniu 2022 roku. Znani, nieznani… O co zatem chodzi? Znani, popularni, rozpoznawalni, a nawet słynni na Śląsku i w całej Polsce: z ekranu naszych teleodbiorników, a wiec z seriali, filmów kinowych, scen teatru, estrady… Tacy będą bowiem goście Kawiarenki Artystycznej! No to jeśli tak, to dlaczego nieznani? Bo w zupełnie niecodziennej atmosferze kameralnego spotkania autorskiego będziemy mogli poznać ich nieco inne oblicze. Jestem przekonana zatem, że niektórzy z nich odkryją przed publicznością zupełnie nowe, czasem zaskakujące aktywności twórcze. Polecam jako prowadząca: Hanna Grabowska-Macioszek

- - - - - - - - - - - - - - -
BILETY w cenie: 20 zł
REZERWACJA BILETÓW tel.: 32 248 62 40 i/lub 512 024 062, e-mail: [email protected]
KUP BILET ON-LINE na: www.mckrudasl.pl
Zapraszamy!

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
MIEJSKIE CENTRUM KULTURY im. Henryka Bisty
ul. Piotra Niedurnego 69  |  41-709 RUDA ŚLĄSKA
Tel. 32 248 62 40
www.mckrudasl.pl

Źródło:

Materiał nadesłany