EN
23.03.2022, 12:52 Wersja do druku

Ruda Śląska. Grzegorz Poloczek gościem Kawiarenki Artystycznej w MCK

Miejskie Centrum Kultury im. Henryka Bisty w Rudzie Śląskiej zaprasza 31 marca o godz. 18 na spotkanie w cyklu „Kawiarenka artystyczna”. Gościem będzie Grzegorz Poloczek. Prowadzenie: Hanna Grabowska-Macioszek, redaktor naczelna „Gońca Górnośląskiego”.

fot. mat. organizatora

Nazwisko tak bardzo rozpoznawalne w Rudzie Śląskiej, że chyba trudno byłoby znaleźć drugie takie, które podobny ma rozgłos. Co więcej… znane i na Śląsku, a szczególnie publiczności Miejskiego Centrum Kultury imienia Henryka Bisty, bo chyba nie będzie nadużyciem stwierdzenie, że ta scena, to jego scena? Koncerty, Gale, słynne Hanysy… to właśnie tu w naszym MCK-u! Grzegorz Poloczek! I wszystko jasne! Artysta kabaretowy, estradowy, konferansjer, autor skeczy, wiców i tekstów piosenek będzie gościem Kawiarenki Artystycznej 31 marca o godzinie 18.00.

Niegdyś słynny Raczek, dziś jego autorski program kabaretowy to znakomity humor: wyważony, inteligentny, a jednocześnie „z pazurem”, ale przede wszystkim tak bardzo bliski, swojski, bo nasz śląski! Występy Kabaretu Grzegorza Poloczka wraz z zespołem Bartos Band i Katarzyną Piowczyk nasza rudzka publiczność zna, lubi i z przyjemnością bierze w nich udział. I jest to prawdziwa przyjemność dla ucha, oka i dobrego samopoczucia! Natomiast spotkanie w naszej Kawiarence odkryje, jak sądzę, nieznane dotąd oblicza naszego gościa… jakie?

Przekonamy się w trakcie tego wieczoru. Jestem przekonana, że emocji i zaskoczeń nie zabraknie. Zdradzając co nieco, Grzegorz Poloczek nie zawsze spełniał się artystycznie! A szczegóły w Kawiarence Artystycznej.

Zapraszam jako prowadząca, Hanna Grabowska-Macioszek.

***

"Kawiarenka Artystyczna" to nowy cykl spotkań z artystami Śląska i nie tylko. Znani, nieznani… O co zatem chodzi? Znani, popularni, rozpoznawalni, a nawet słynni na Śląsku i w całej Polsce: z ekranu naszych teleodbiorników, a wiec z seriali, filmów kinowych, scen teatru, estrady… Tacy będą bowiem goście Kawiarenki Artystycznej! No to jeśli tak, to dlaczego nieznani? Bo w zupełnie niecodziennej atmosferze kameralnego spotkania autorskiego będziemy mogli poznać ich nieco inne oblicze. Jestem przekonana zatem, że niektórzy z nich odkryją przed publicznością zupełnie nowe, czasem zaskakujące aktywności twórcze. Polecam jako prowadząca: Hanna Grabowska-Macioszek
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
Na kolejne spotkanie z cyklu "Kawiarenka Artystyczna" zapraszamy 11 maja 2022 /środa/ godz. 18.00
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Bilety w cenie: 15 zł
REZERWACJA BILETÓW tel.: 32 248 62 40 i/lub 512 024 062, e-mail: [email protected]
KUP BILET ON-LINE na: www.mckrudasl.pl
Zapraszamy!  
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
MIEJSKIE CENTRUM KULTURY im. Henryka Bisty
ul. Piotra Niedurnego 69
41-709 RUDA ŚLĄSKA
Tel. 32 248 62 40
www.mckrudasl.pl

Źródło:

Materiał nadesłany