EN
06.12.2021, 16:15 Wersja do druku

Poznań. Raut, czyli Sylwester pełen blichtru i blasku w Teatrze Polskim

Wielkimi krokami zbliża się koniec roku, a razem z nim – Raut, czyli sylwester 2021/2022 pełen blichtru i blasku. Wieczór sylwestrowy na widowni Teatru Polskiego w Poznaniu będzie prawdziwą ucztą – szykujemy widowisko pełne blichtru i blasku!

fot. mat. teatru

To niezwykła okazja do tego, aby zobaczyć, do czego zdolni są aktorzy Teatru Polskiego w Poznaniu. Na scenie śpiewać, tańczyć i grać będzie blisko 40. artystek i artystów. Usłyszeć będzie można jedyny w swoim rodzaju chór Pogłosy, kwartet smyczkowy Orkiestry Antraktowej Teatru Polskiego w Poznaniu oraz band złożony z niezależnych artystów muzyków.

W nowy rok wprowadzą nas niezapomniane przeboje polskiej muzyki rozrywkowej.

Ze sceny wybrzmią między innymi: Byłaś serca biciem, Prawy do lewego, Jesteś lekiem na całe zło, Niech żyje bal, Aleja Gwiazd, Mam ochotę na chwileczkę zapomnienia w nowych, nieoczywistych aranżacjach.

O tym wieczorze długo będzie się opowiadać!

Raut rozpocznie się 31 grudnia o godz. 19:00. Repertuar zostanie podzielony na dwie części, a w antrakcie goście raczyć się będą mogli napojami wyskokowymi i wyrafinowanym poczęstunkiem.

Po spektaklu będzie możliwość pozostania i kontynuowania zabawy w teatralnej, magicznej Placówce – lokalu, który znajduje się w piwnicach Teatru Polskiego w Poznaniu.

***

Raut, czyli sylwester 2021/2022 pełen blichtru i blasku

31 grudnia 2021

Godz. 19.00

Duża Scena Teatru Polskiego w Poznaniu

Opieka reżyserska: Konrad Cichoń

Scenariusz: Kornelia Trawkowska, Konrad Cichoń, Joanna Sykulska, Paulina Frąckowiak,

Opieka dramaturgiczna: Kornelia Trawkowska

Choreografia: Krystyna „Lama” Szydłowska

Scenografia: Łukasz Mleczak

Aranżacja muzyczna: Jakub Czerski

Kierowniczka muzyczna: Joanna Sykulska

Obsada: Ola Samelczak (gościnnie), Ewa Szumska, Kornelia Trawkowska, Piotr Dąbrowski, Michał Kaleta, Piotr Kaźmierczak, Jakub Papuga, Paweł Siwiak, Konrad Cichoń, Mateusz Wiśniewski (gościnnie)

Muzyczny band: Szymon Siwierski (piano), Dawid Kajczyk (gitara), Paulina „Ferno” Frąckowiak (gitara basowa), Adam Fordon (perkusja)

Kwartet smyczkowy Orkiestry Antraktowej Teatru Polskiego w Poznaniu: Paulina Kmieć Natalia Domurat Aleksandra Ruciak-Kowalczyk Joanna Królikiewicz

Koncert powtórzymy również 1 stycznia o godz. 19.00 i 2 stycznia o godz. 18.00

Źródło:

Materiał nadesłany