EN
2.03.2022, 20:14 Wersja do druku

Poznań. „Przyszłość nigdy się nie skończy - doświadczenie audiowizualne” studentów z UAM

Przebodźcowani, wymiętoszeni i wypluci. Powoli wypełzamy z korytarza na zewnątrz. Co się właśnie wydarzyło? Wirtualne śnienie, czy może epileptyczny atak? Oczy pod powiekami ciągle drgają, a w głowie pulsuje chaotyczny rytm.

mat. organizatora

Inne aktualności

Rozproszone odczuciami, w absurdalny sposób zmęczone i pobudzone ciało, powoli wraca do swojej formy. Zmysły ponownie ożywają. Trudno nazwać to, co się wydarzyło, ale czy nazywanie ma w ogóle jakikolwiek sens?

Zapraszamy do zanurzenia się w postcyfrowej rzeczywistości, stworzonej z intencji poszerzenia granic zmysłów. 12.03.2022 odbędzie się premiera eksperymentu muzyczno-wizualnego pt. Przyszłość nigdy się nie skończy, autorstwa studentek i studentów II roku Mediów Interaktywnych i Widowisk Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, która odbędzie się w FutureLabs Poznańskiego Centrum Superkomputerowo-sieciowego przy ulicy Zwierzynieckiej 20. I Ta operowo-przestrzenna instalacja jest manifestem desensytyzacji , dekonstrukcji i zwykłej demolki., Rozproszona na wiele scen wizualno-dźwiękowa hiper-stymulacja to doświadczenie, którego półotwartość i niedookreśloność jest odpowiedzią na reżim skończoności i pragmatyczności. Czas na zabawę i nonsens.

Wydarzenie odbędzie się 4-krotnie.

Godziny prezentacji: 17:00, 18:00, 19:00, 20:00 Wydarzenie potrwa ok 45 minut (podczas rezerwacji proszę wpisać przy nazwisku wybraną godzinę)

Udział biorą: Maurycy Baryga, Dominika Depcik, Rafał Kalinowski, Julia Kowalska, Agnieszka Kracla, Aleksandra Krakowiak, Sandra Krawiec, Weronika Krupa, Benjamin Mbeda Ndege Julia Modrak, Julia Niedziejko, Daniela Puła, Kacper Sikora, Zofia Urbanek, Paulina Woźniczka, Agnieszka Zacharzewska

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale obowiązuje wcześniejszy zapis.

WAŻNE:

Ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną, udział w zajęciach mogą wziąć wyłącznie osoby, które nie podejrzewają u siebie koronawirusa COVID-19 bądź nie miały styczności z osobą zarażoną. Z tego względu liczba miejsc została również ograniczona.

Prosimy o zapoznanie się z załączonym Regulaminem Wydarzenia Regulamin COVID-19 dokonanie rezerwacji wiąże się z przyjęciem niniejszego regulaminu.

Prosimy o punktualne przybycie. Jednorazowo na wydarzenie może wejść 20 osób, wpuszczanych o określonej godzinie.

Źródło:

Materiał nadesłany