EN

25.02.2022, 10:49 Wersja do druku

Płock. Filmowe i musicalowe tematy oraz inne znane przeboje muzyki rozrywkowej to propozycja Płockiej Orkiestry Symfonicznej na ostatki

Inne aktualności

Symfoników poprowadzi Tomasz Szymuś, kompozytor, aranżer i pedagog, znany m.in. z programu telewizyjnego „Taniec z gwiazdami”. Koncert w piątek w Państwowej Szkole Muzycznej. Pisze Ewelina Karwacka w „Gazecie Wyborczej - Płock”.

W programie są m.in. ścieżki dźwiękowe do filmów o Jamesie Bondzie: „From Russia with Love" czy „Thunderball", ale także „Lubię wracać tam, gdzie byłem" Zbigniewa Wodeckiego i „Prócz Ciebie nic" Kayah.

Wraz z Płocką Orkiestrą Symfoniczną pod batutą Tomasza Szymusia wystąpią doskonali soliści: Katarzyna Dereń, obiecująca piosenkarka, finalistka drugiej edycji programu „The Voice of Poland", oraz Jacek Kotlarski, doświadczony wokalista, który współpracuje m.in. z Teatrem Muzycznym „Roma" w Warszawie i Teatrem Muzycznym „Capitol" we Wrocławiu, wielokrotny uczestnik największych polskich festiwali muzyki rozrywkowej.

Na scenie pojawi się również zespół w składzie: Piotr Mania (fortepian), Bartosz Szetela (gitara basowa), oraz Sebastian Frankiewicz (perkusja).

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Filmowe i musicalowe tematy oraz inne znane przeboje muzyki rozrywkowej to propozycja Płockiej Orkiestry Symfonicznej na ostatki

Źródło:

„Gazeta Wyborcza - Płock” online

Link do źródła

Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1998 roku są dostępne w internetowym Archiwum Gazety Wyborczej - największej bazie tekstów w języku polskim w sieci. Skorzystaj z prenumeraty Gazety Wyborczej.

Autor:

Ewelina Karwacka

Data publikacji oryginału:

25.02.2022