EN
26.11.2022, 09:26 Wersja do druku

Olsztyn. Za pół ceny do Teatru im. Stefana Jaracza

Placówka włączyła się do ogólnopolskiej akcji. Do 27 listopada w Teatrze Jaracza w Olsztynie można obejrzeć wybrane spektakle płacąc połowę taniej. Warto zaznaczyć, że promocja dotyczy tzw. biletów normalnych. Pisze Norbert Kaczan w „Gazecie Wyborczej - Olsztyn”.

W ramach akcji „Jaracz" oferuje bilety na spektakle:

** „Sztuka kochania Polaków" – autorzy (reżyseria Joanna Drozda, scenariusz Michał Wybieralski) nawiązują do „Sztuki kochania" Michaliny Wisłockiej, obiecując komedię z ambicjami;

** „Na tropach Smętka" – twórcy (reżyseria Rudolf Zioło) spektaklu podążają tropem dwuosobowej załogi „Kuwaki", na którą składali się Melchior Wańkowicz i jego córka Marta „Tilla" Wańkowicz. Razem poznają mazurskie i warmijskie chałupy, wsie, jeziora...

Głównymi celami ogólnopolskiej akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny" organizowanej przez Polską Organizację Turystyczną we współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki jest umożliwienie skorzystania z atrakcji turystycznych w wyjątkowo korzystnych cenach, a także zachęcenie do częstszego podróżowania po Polsce, nie tylko w sezonie wakacyjnym.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Za pół ceny do Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie

Źródło:

„Gazeta Wyborcza - Olsztyn” online

Link do źródła

Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1998 roku są dostępne w internetowym Archiwum Gazety Wyborczej - największej bazie tekstów w języku polskim w sieci. Skorzystaj z prenumeraty Gazety Wyborczej.

Autor:

Norbert Kaczan

Data publikacji oryginału:

26.11.2022