EN

31.05.2021, 11:21 Wersja do druku

Łódź. Konkurs scenograficzny dla najmłodszych dzieci

Tear Arlekin zaprasza dzieci w wieku 4-10 lat do wzięcia udziału w konkursie na samodzielne zaprojektowanie postaci do spektaklu „Wielki Zły Lis”, opartego na rewelacyjnym francuskim komiksie Benjamina Rennera, który będzie wystawiony przez Teatr Lalek Arlekin w Łodzi jesienią. Rysunki wykonane odręcznie przez dzieci zostaną zrealizowane przez pracownię plastyczną Teatru jako prawdziwe teatralne lalki oraz staną się postaciami przedstawienia - częścią scenografii.

fot. mat. teatru

Główną nagrodą dla zwycięzcy lub zwycięzców konkursu jest profesjonalne wykonanie lalek według nadesłanego projektu. Każdy ze zwycięskich projektów zostanie wykonany w dwóch egzemplarzach – jeden z przeznaczeniem na scenę – jako postać powstającego spektaklu, a drugi dla zwycięzcy. Autorzy projektów zostaną ujęci jako współautorzy scenografii – autorzy projektów lalek – w materiałach promocyjnych do przedstawienia! Konkurs trwa do 05.06.2021 do północy.

Zachęcamy wszystkich małych projektantów, może to będzie początek wielkiej artystycznej kariery! :-)

Prosimy o dokładne zapoznanie się z regulaminem konkursu. Projekty zgłoszone do konkursu powinny zostać przesłane do Teatru na adres [email protected] wraz z wypełnionymi i odręcznie podpisanymi zgłoszeniami (załącznik nr 1 do regulaminu) zawierającymi pisemne oświadczenie opiekuna prawnego.

Ogłoszenie zwycięzców konkursu nastąpi 19 czerwca 2021 na profilu Teatru na www.facebook.com oraz stronie www Teatru.

Wszelkie informacje o konkursie znajdują się na naszej stronie:

http://teatrarlekin.pl/pl/zapraszamy-dzieci-do-konkursu-na-projekt-lalki-teatralnej-zostan-scenografem

W wydarzeniu na FB: https://www.facebook.com/events/2960519824184878

Pliki do pobrania

Źródło:

Materiał nadesłany

Data publikacji oryginału:

31.05.2021