EN
4.03.2022, 11:44 Wersja do druku

Łódź. Czesław Mozil oraz Zbigniew Macias specjalnie dla kobiet

Inne aktualności

Czesław Mozil w solowym projekcie wystąpi w niedzielę 6 marca w klubie Scenografia. A we wtorek 8 marca na scenie Teatru Muzycznego zaśpiewa Zbigniew Macias.

Czesław Mozil w Scenografii (ul. Zachodnia 81/83), od godz. 19, przedstawi materiał z nowej płyty zatytułowanej „#ideologiamozila". Jak podkreśla sam artysta, to album bardzo osobisty, zbiór obserwacji świata, ale i najbliższego otoczenia.

Zbigniew Macias, polski baryton, zaprosi na koncert z okazji dnia kobiet, który rozpocznie się o godz. 19. Bohater wieczoru to wieloletni solista Opery Narodowej, znany z głównych ról m.in. w takich produkcjach, jak „Człowiek z La Manchy" i „Skrzypek na dachu". Do niedawna związany z Teatrem Muzycznym w Łodzi jako solista, reżyser i dyrektor artystyczny.

U boku Zbigniewa Maciasa pojawi się Małgorzata Długosz, artystka sceny operowej i operetkowej, znana z występów w łódzkim Teatrze Wielkim, Operze Kameralnej w Warszawie, Operze Bałtyckiej, Teatrze Wielkim w Poznaniu, Teatrze Muzycznym Roma, czy Teatrze Muzycznym w Gliwicach. Muzyczną oprawę koncertu w nowych aranżacjach zapewni pianista Adam Manijak z zespołem.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Kocham Łódź Nr 9

Źródło:

Czesław Mozil ze swoją ideologią oraz Zbigniew Macias specjalnie dla kobiet

Autor:

Dariusz Pawłowski

Data publikacji oryginału:

04.03.2022