EN
2.12.2022, 16:38 Wersja do druku

Kraków. Sylwester w Teatrze Variete

mat. teatru

Brak planów na Sylwestra? Mamy dla Was propozycję nie do odrzucenia! Jak co roku, 31 grudnia, zapraszamy na dwa spektakle sylwestrowe, które będą świetnym wstępem do szalonej zabawy do białego rana. Rok 2022 pożegnamy wystrzałowo z rewią „VARIETE’s Great Revue”!

Widowiskowe choreografie, wspaniałe tancerki i tancerze, olśniewające kostiumy, zapierające dech w piersiach akrobacje i nieprzyzwoicie utalentowani wokaliści - Maria Tyszkiewicz i Hubert Waljewski! Światowe hity Madonny, Lady Gagi, Rihanny i Michaela Bublé oraz autorskie kompozycje Mariusza Obijalskiego, wykona dwunastoosobowy band pod kierownictwem Ignacego Matuszewskiego!

Tego wieczoru, scena Krakowskiego Teatru VARIETE zamieni się w ekskluzywny hotel, gdzie roztańczony Room Service, pod czujnym okiem czarującego Concierge’a, pieczołowicie przygotowuje się na przyjęcie wielkiej gwiazdy. Wizyta Divy jest związana z koncertowym show, na który bilety wyprzedały się błyskawicznie. W jaki sposób jej obecność zaburzy dotychczasowy rytm życia hotelu i co czeka za zamkniętymi drzwiami pokoi? Romans, miłość, a może skandal?

Spektakle odbędą się o godz. 17:30 i 20:30. W cenę biletu na spektakl o godz. 20:30 wliczona jest lampka wina musującego.

Więcej informacji o Sylwestrze w VARIETE na stronie www.teatrvariete.pl.

Bilety dostępne on-line na www.teatrvariete.pl oraz w kasie Teatru.

Do zobaczenia w Sylwestra!

Źródło:

Materiał nadesłany