EN
6.04.2022, 10:06 Wersja do druku

Kraków. Rapujesz? Zgłoś się na casting do „Słowaka”. Poszukiwani mężczyźni do musicalu

Inne aktualności

Zostać gwiazdą, a przynajmniej zagrać u boku gwiazd, mają szansę mężczyźni w wieku od 20 do 35 lat. O ile potrafią rapować, bo to jeden z warunków, by zagrać w musicalu na deskach Teatru Słowackiego. Casting zaplanowano na 8 maja, ale wcześniej należy wykonać zadania aktorskie.

O tym, by zagrać na scenie tego teatru marzy niejeden profesjonalny aktor z dorobkiem teatralnym, a właśnie nadarza się okazja, by zaistnieć na deskach „Słowaka”. Do swojej najnowszej realizacji teatr poszukuje mężczyzn w wieku od 20 do 35 lat. By zaistnieć na scenie, trzeba się będzie wykazać umiejętnością świetnego rapowania i równie dobrych umiejętności tanecznych.

„Powstający scenariusz spektaklu jest efektem pracy całego zespołu: reportera Mirosława Wlekłego, Marcina Napiórkowskiego - autora tekstów piosenek oraz redagującego rapy Patryka Bobrek Bobera. Choreografię będzie tworzyła Barbara Olech” – informuje Teatr Słowackiego.

Musical z muzyką Webbera ma opowiadać o 1989 roku, a wyreżyseruje go Katarzyna Szyngiera, której „Jedzonko” można zobaczyć na jednej ze scen Teatru Słowackiego.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Rapujesz? Zgłoś się na casting do "Słowaka". Poszukiwani mężczyźni do musicalu

Źródło:

„Dziennik Polski” online