EN
2.02.2023, 08:15 Wersja do druku

Chorzów. Luty w Teatrze Rozrywki. Wracają oczekiwane „Koty”

W lutym w repertuarze: monodram Elżbiety Okupskiej, walentynkowy koncert Big Bandu Śląskiego oraz tradycyjnie do ostatniego weekendu karnawału koncert sylwestrowy na bis. Po przerwie wracają wyczekiwane przez widzów “Koty”.

1 i 2 lutego zapraszamy  na “Mariacką 5” - to znana wszystkim katowiczanom ulica, na której niegdyś rezydowały pracownice fachu pokrewnego miłości. Ta przejmująca, tragikomiczna spowiedź starej ulicznicy, wibruje emocjami.

Przeżyjmy 31 grudnia 2022 roku raz jeszcze! Koncert sylwestrowy “Zatańczmy!” na bis gramy tradycyjnie do ostatniego weekendu karnawału. 19 lutego o godzinie 18:00 „zielony” koncert - tu wydarzyć może się wszystko. Artyści i realizatorzy szykują żarty dla widzów, ale również sobie nawzajem. 

Muzyczną oprawę Walentynek zapewni Big Band Śląski. “Love Songs” to nietypowa opowieść o miłości, jej różnorodności i prawdziwym sensie oraz pięknie przekazana poprzez jazzowe wibracje, a wszystko w towarzystwie anielskiego głosu Marty Król.

Na Małej Scenie - w połowie lutego - wyjątkowo udane połączenie humoru sytuacyjnego rodem z rasowej farsy, błyskotliwych dialogów i głębokiej wiedzy psychologicznej na temat alchemii uczuć między kobietą i mężczyzną. “Kura na plecach” już 15 i 16 lutego.

Końcem lutego przygotuj rolkę do ubrań i jakieś dobre przysmaczki. Po przerwie wracają “Koty”. Od 24 lutego do pierwszych dni marca.

Pełny repertuar tutaj.

Źródło:

Materiał nadesłany