EN
28.10.2021, 09:18 Wersja do druku

Białystok. Fair Play Crew wystąpi Operze Podlaskiej z show "Kiedyś to było

fot. Michał Heller

"Kiedyś to było" to jeden z najpopularniejszych spektakli komediowych formacji tanecznej Fair Play Crew. Będzie można je zobaczyć w sobotę oraz w niedzielą w Operze i Filharmonii Podlaskiej.

„Kiedyś to było” – to jeden z najpopularniejszych spektakli komediowych formacji tanecznej Fair Play Crew. Prawdziwe show, które publiczność pokochała! Ich abstrakcyjne poczucie humoru, lata doświadczenia scenicznego i niezrównane umiejętności sprawiają, że Fair Play Crew w swoim spektaklu śmieszą widzów w każdym wieku. I to wszystko odbywa się bez słów!

Ten wyjątkowy spektakl przenosi nas w przyszłość, w której tancerze wcielają się w starsze pokolenie i wspominają, jak to kiedyś było. A działo się naprawdę wiele! Choć ta podróż może wydawać się sentymentalna, nie zabraknie w niej świetnej zabawy, doskonałego humoru i pozytywnych wibracji!

Dobrze jest powiedzieć „kiedyś to było!” i powspominać stare, dobre czasy. Ale… nigdy nie jest za późno, aby tworzyć nowe wspomnienia. „Kiedyś” może oznaczać wczoraj lub zeszłą środę, a przecież na zabawę i odkrywanie nowych rzeczy każdy czas jest dobry!

Fair Play Crew to grupa performerów, których pokochała nie tylko cała Polska! Od wielu lat z powodzeniem występują w różnych zakątkach świata i zachwycają kolejne tysiące widzów. Tworzą choreografie i reżyserują spektakle przyjmowane z entuzjazmem w Polsce, Europie i w Chinach. Podczas chińskiego tournèe Fair Play Crew prezentowali program kabaretowy „Seriously Funny”, który można było zobaczyć również w Białymstoku.

Spektaklem „Amatorologia” - pierwszą polską komedią taneczną, w brawurowym stylu wygrali PAKĘ, najważniejszy festiwal kabaretowy w Polsce. Formacja w ciągu ponad 20 lat działalności artystycznej zdobyła szereg nagród i wyróżnień w Polsce i za granicą.

Obsada:

Wojciech Blaszko

Cezary Krukowski

Marcin Rogalski

Bilety: 40-45 zł (dostępne w kasie OiFP i online)

30 października 2021 r., godz. 17.00

31 października 2021 r., godz. 18.00, Scena kameralna, ul. Odeska 1

Źródło:

Materiał nadesłany