EN
2.02.2022, 08:45 Wersja do druku

Białystok. Aneta Todorczuk w spektaklu "Matka żona kochanka"

W najbliższą sobotę, 5 lutego o godz. 17.30 w Nie Teatrze zobaczymy monodram „Matka, żona, kochanka”.

Fot. mat. teatru

W swoim muzodramie pojawi się białostoczanka, Aneta Todorczuk. To będzie jej pierwszy zawodowy występ w rodzinnym mieście.

Debiutowała u samego Jana Englerta w „Szkole żon” Moliera. Zanim trafiła do szkoły teatralnej ukończyła białostockie Liceum Muzyczne im. I. J. Paderewskiego w klasie skrzypiec. Dziś to doświadczona aktorka teatralna, telewizyjna i dubbingowa, a do tego świetnie śpiewa, co skrzętnie wykorzystuje w swojej pracy i w takiej roli zobaczymy ja na scenie NIE TEATRU.

Aneta Todorczuk zaprezentuje swój spektakl „MATKA ŻONA KOCHANKA”, inspirowany życiem, ale z przesłaniem, które napawa optymizmem.

Śpiewany mondoram, tudzież muzodram to 15 bardzo dobrze znanych piosenek, od szlagierów w stylu „Windą do nieba”, przez liryczny „Jej portret” po hit bardzo na czasie „All About That Bass” oraz tekst…

Aneta Todorczuk: Wydawałoby się, że bycie kochanką to totalny flow i czysta przyjemność. Żoną – oldskulowa fucha, a matką – duma i odpowiedzialność…. Jak ogarnąć jednocześnie te trzy role? Jak pogodzić ze sobą pracę na trzech równoległych etatach? I to w dodatku nie otrzymując za żadną z nich wynagrodzenia? Bezpłatny to można mieć urlop, a tu nie dość, że nie ma chwili odpoczynku, a pracę wykonuje się w gratisie, to trzeba nieźle się nakombinować, żeby wyjść z twarzą, a nawet przy odrobinie sprytu czerpać przyjemność…
Czy istnieje recepta na pogodzenie tych trzech ról?

(…)

Oczywiście poruszam kwestie ważne i poważne, ale absolutnie nie unikam obśmiewania obu ról w związku – damskiej i męskiej. Ta muzyczna opowieść to przede wszystkim historia pełna humoru i prawdziwych emocji, a jej całkowity wydźwięk jest optymistyczny i pozytywny. Życie przecież jest zbyt krótkie, aby przeżywać problemy, które nikogo z nas i tak nie ominą, a piękne chwile przychodzą bez zapowiedzi, więc chwytajmy je i zatrzymujmy najdłużej jak się da. I o tym jest „Matka, żona i kochanka”.

  Więcej informacji na  stronie:

https://www.nieteatr.pl/wydarzenia/matka-zona-kochanka-aneta-todorczuk


Zaproszenie artystki

https://fb.watch/aUY4byMALQ/

 

 

Źródło:

Materiał nadesłany