RECENZJE

19-10-2017
Ile kosztuje dziedzictwo narodowe
Niekończące się napięcie między potrzebą przynależności a trudem emancypacji jest najbardziej fascynującym tematem "Oratorio" - o spektaklu She She Pop z Giessen na XXII Konfrontacjach Teatralnych w Lublinie pisze Anna Majewska z Nowej Siły Krytycznej.
19-10-2017
DOMAGALAsieDIALOGU cz. V: Oczy szeroko zamknięte
"MDLSX" w reż. Enrico Casagrande kolektywu Motus (Włochy) na Międzynarodowym Festiwalu Teatralnym Dialog-Wrocław. Pisze Tomasz Domagała, oficjalny bloger festiwalu
19-10-2017
Polska wieś i poznański dynamit
"Będzie pani zadowolona, czyli rzecz o ostatnim weselu we wsi Kamyk" Agaty Dudy-Gracz w reżyserii autorki na XVI Festiwalu Prapremier w Bydgoszczy. Pisze Jarosław Reszka w Expressie Bydgoskim.
19-10-2017
Dom lalki
"Dom lalki" Henryka Ibsena w reż. Agnieszki Lipiec-Wróblewskiej w Teatrze Polskim w Warszawie. Pisze Hanna Karolak w Gościu Niedzielnym.
19-10-2017
Między Warszawą i Londynem
"Piloci" wg libretta i w reż. Wojciecha Kępczyńskiego w Teatrze Muzycznym Roma w Warszawie. Pisze Mirosław Winiarczyk w tygodniku Idziemy.
19-10-2017
Efekt Borczucha
"Moja walka" wg Karla Ovego Knausgarda w reż. Michała Borczucha w TR Warszawa. Pisze Paweł Soszyński w Dwutygodniku.
19-10-2017
Świat pomiędzy krzyczącą nicością a wiekuistą ciszą
"Eros i Psyche" Ludomira Różyckiego w reż. Barbary Wysockiej w Teatrze Wielkim-Operze Narodowej w Warszawie. Pisze Wojciech Giczkowski w Teatrze dla Was.
19-10-2017
Bułhakow - Współczesny - Hit
"Psie serce" Michaiła Bułhakowa w reż. Macieja Englerta w Teatrze Współczesnym w Warszawie. Pisze Wiesław Kowalski w Teatrze dla Was.
19-10-2017
Nie sprzedawaj duszy Diabłu, Bóg da ci za nią więcej
"Les Miserables" Claude'a-Michela Schoenberga w reż. Zbigniewa Maciasa w Teatrze Muzycznym w Łodzi. Pisze Monika Wolnicka w Teatrze dla Was.
19-10-2017
DOMAGALAsieDIALOGU cz. IV: Pobudka, wstać! Koniom wody dać!
"nicht schlafen" w reż. Alaina Platela na Międzynarodowym Festiwalu Teatralnym Dialog-Wrocław. Pisze Tomasz Domagała, oficjalny bloger festiwalu.
(aktualna strona: 1) następna strona »