RECENZJE

21-09-2018
Kobiece Wybrzeże Sztuki
Choć przed rozpoczęciem festiwalu zarzucano, że tegoroczna edycji Wybrzeża Sztuki prezentuje słaby program, okazał się, że ma przewodni temat, a większość propozycji wyróżniał wysoki poziom oraz oryginalność. Program uzupełniono - na wzór poprzedniej edycji - przedstawieniem dyplomowym, które tym razem niestety znacznie odstawało poziomem od pozostałych - pisze Wiktoria Formella z Nowej Siły Krytycznej.
21-09-2018
Dobrze nie tylko na zdjęciu
"Rodzina Addamsów" Andrew Lippy w reż. Jacka Mikołajczyka, koprodukcja Teatru Syrena w Warszawie i Teatru Muzycznego w Poznaniu. Pisze Tomasz Domagała na stronie DOMAGALAsieKULTURY.
21-09-2018
Wszystko zostaje w Rodzinie
"Rodzina Addamsów" Andrew Lippy w reż. Jacka Mikołajczyka, koprodukcja Teatru Syrena w Warszawie i Teatru Muzycznego w Poznaniu. Pisze Aleksandra Kujawiak w portalu kultura.poznan.pl.
21-09-2018
Miłość uszlachetnia nawet sadystę
"Rodzina Addamsów" Andrew Lippy w reż. Jacka Mikołajczyka, koprodukcja Teatru Syrena w Warszawie i Teatru Muzycznego w Poznaniu. Pisze Jacek Marczyński w Rzeczpospolitej.
21-09-2018
Tak że tego
"Ułani" Jarosława Marka Rymkiewicza w reż. Piotra Cieplaka w Teatrze Narodowym w Warszawie. Pisze Maciej Stroiński na stronie Destroix.pl.
21-09-2018
Seksualne neurozy naszych rodziców
"Seksualne neurozy naszych rodziców" Lukasa Bärfussa w reż. Waldemara Zawodzińskiego w Teatrze im. Jaracza w Łodzi. Pisze Renata Sas w Expressie Ilustrowanym.
20-09-2018
Młodzieńcza psychodrama
"Tchnienie" Duncana Macmillana w reż. Grzegorza Małeckiego w Teatrze Narodowym w Warszawie. Pisze Mirosław Winiarczyk w tygodniku Idziemy.
20-09-2018
Na leżąco lub półsiedząco. Interaktywna "Śmierć w Wenecji" w Teatrze Dramatycznym
"Śmierć w Wenecji, czyli czego żałują umierający" w reż. Mikołaja Mikołajczyka w Teatrze Dramatycznym w Białymstoku. Pisze Anna Dycha w portalu Białystok online.
20-09-2018
Jak korektorzy zmieniają historię
"Wieloryb" wg Jerzego Limona w reż. Jacka Głomba w Teatrze Miniatura w Gdańsku. Pisze Agata Olszewska w portalu Gdańsk.pl.
20-09-2018
Czego najbardziej żałują umierający, czyli jak brzmi nadmuchany balon w foyer
"Śmierć w Wenecji, czyli czego żałują umierający" w reż. Mikołaja Mikołajczyka w Teatrze Dramatycznym w Białymstoku. Pisze Jerzy Doroszkiewicz w Kurierze Porannym.
(aktualna strona: 1) następna strona »