RECENZJE

15-12-2017
W roku Olivera Frljicia. Warszawska "Klątwa" sprowadziła burzę z piorunami na hipokrytów
"Klątwa" wg Stanisława Wyspiańskiego w reż. Olivera Frljića w Teatrze Powszechnym w Warszawie. Pisze Martin Macho Macháček na stronie wave.rozhlas.cz.
15-12-2017
Co tu się dzieje?
"Wiera Gran" Weroniki Murek w reż. Jędrzeja Piaskowskiego w Teatrze Żydowskim w Warszawie. Pisze Paweł Soszyński w Dwutygodniku.
15-12-2017
Philip K. Dick spotyka Monty Pythona
"Ośrodek wypoczynkowy" Michała Buszewicza w reż. Anny Smolar w Komunie//Warszawa. Pisze Witold Mrozek w Dwutygodniku.
15-12-2017
Nad ojczystymi brzegami Bałtyku
"Legenda Bałtyku" Feliksa Nowowiejskiego w reż. Roberta Bondary w Teatrze Wielkim w Poznaniu. Pisze Dorota Szwarcman na blogu Co w duszy gra.
15-12-2017
"Będzie pani zadowolona, czyli Rzecz o ostatnim weselu we wsi Kamyk"
"Będzie pani zadowolona, czyli Rzecz o ostatnim weselu we wsi Kamyk" w reż. Agaty Dudy-Gracz z Teatru Nowego w Poznaniu na Festiwalu Boska Komedia w Krakowie. Pisze Fanny Kaplan na swoim facebookowym blogu.
15-12-2017
Wstrzymać słomę, ruszyć głową
"Rabacja" Jakuba Roszkowskiego z Teatru im. Słowackiego w Krakowie na festiwalu Boska Komedia. Pisze Tomasz Domagała na oficjalnym blogu festiwalu DOMAGALAsieBOSKIEJ cz. VII.
15-12-2017
Porażka kobiet
"Żony stanu, dziwki rewolucji, a może i uczone białogłowy" Jolanty Janiczak w reż. Wiktora Rubina z Teatru Polskiego w Bydgoszczy na festiwalu Boska Komedia w Krakowie. Pisze Tomasz Domagała na oficjalnym blogu festiwalu DOMAGALAsieBOSKIEJ cz.VI.
14-12-2017
Jak Kapitan Porządek ratował Matkę Ziemię a urzędnicy miejscy mu w tym pomagali
"Kapitan Porządek" Magdaleny Mrozińskiej w reż. Przemysława Żmiejki w Teatrze Lalki i Aktora Kubuś. Pisze Lidia Cichocka w Echu Dnia.
14-12-2017
Czarne taśmy prawdy - o "Procesie" Krystiana Lupy po raz drugi
"Proces" wg Franza Kafki w reż. Krystiana Lupy na Festiwalu Boska Komedia w Krakowie. Pisze Tomasz Domagała na oficjalnym blogu festiwalu DOMAGALAsieBOSKIEJ cz.V
14-12-2017
Ludzka Rodzina
"Beksińscy" wg scenar. i w reż. Michała Siegoczyńskiego w Teatrze Polskim w Bydgoszczy. Pisze Wiktoria Raczyńska w portalu Bydgoszcz Inaczej.
(aktualna strona: 1) następna strona »