RECENZJE

19-11-2018
Daria Kopiec zdobyła Laur Konrada. I nie tylko!
"Zakonnice odchodzą po cichu" Marty Abramowicz w reż. Darii Kopiec z Teatru im. Kochanowskiego w Opolu na XIX Ogólnopolskim Festiwalu Sztuki Reżyserskiej Interpretacje w Katowicach. Pisze Henryka Wach-Malicka w Polsce Dzienniku Zachodnim.
19-11-2018
Szkolna wyprawka na kanwie noblisty, czyli ból ciała po wyjściu z Teatru Polskiego
"Wampir. Trauerspiel" wg Władysława Reymonta w reż. Tomasza Węgorzewskiego w Teatrze Polskim w Bydgoszczy. Pisze Karina Obara w Gazecie Pomorskiej.
19-11-2018
"Cyrulik sewilski" prawie operetkowo
"Cyrulik sewilski" Gioacchina Rossiniego w reż. Pawła Szkotaka w Operze Bałtyckiej w Gdańsku. Pisze Maja Korbut w Polsce Dzienniku Bałtyckim.
19-11-2018
Szukając boga i duszy
"Wampir. Trauerspiel" wg Władysława Reymonta w reż. Tomasza Węgorzewskiego w Teatrze Polskim w Bydgoszczy. Pisze Anita Nowak.
19-11-2018
Przemijanie i śmierć w krainie łagodności
"Drzewo" w reż. Bartosza Kurowskiego we Wrocławskim Teatrze Lalek. Pisze Magda Piekarska w Gazecie Wyborczej - Wrocław.
19-11-2018
Po premierze "Cyrulika sewilskiego" Opery Bałtyckiej
"Cyrulik sewilski" Gioacchina Rossiniego w reż. Pawła Szkotaka w Operze Bałtyckiej w Gdańsku. Pisze Magdalena Raczek w portalu Trójmiasto.pl.
19-11-2018
Ku pokrzepieniu serc?
"Ruscy" Radosława Paczochy w reż. Adama Orzechowskiego w Teatrze Wybrzeże w Gdańsku. Pisze Piotr Wyszomirski w Gazecie Świętojańskiej.
17-11-2018
Okiem widza: You are safe
"You are safe" wg pomysłu Agaty Siniarskiej w choreografii Agaty Siniarskiej, Ani Nowak i Katarzyny Wolińskiej w Nowym Teatrze w Warszawie. Pisze Ewa Bąk na blogu Okiem Widza.
17-11-2018
Okiem widza: This is the real thing
"This is the real thing" wg pomysłu i w realizacji Anny Nowickiej w Nowym Teatrze w Warszawie. Pisze Ewa Bąk na blogu Okiem Widza.
17-11-2018
Miłość, władza i mroczne zakamarki ludzkiej podświadomości
"Sen nocy letniej" Williama Shakespeare'a w reż. Gábora Máté w Teatrze Dramatycznym w Warszawie. Pisze Anna Czajkowska w Teatrze dla Wszytkich.
(aktualna strona: 1) następna strona »