OGŁOSZENIA

21-09-2018
Artysto! Wypełnij ankietę!
Artyści, twórcy prosimy wypełnijcie tę ankietę i umożliwcie stworzenie systemu uprawnień, którego architektami i realizatorami, a później beneficjentami będziecie sami. To poważna sprawa. Chodzi w niej nie tylko o rzetelność przeprowadzonych badań, ale o Waszą przyszłość - apeluje Zespół Badaczy z Uniwersytetu SWPS.
21-09-2018
Wejherowo. XIII Ogólnopolski Przegląd Małych Form Teatralnych im. Adama Luterka
Przegląd odbędzie się w dniach 15-17 listopada 2018 roku. Prezentacje konkursowe odbędą się na scenach organizatorów - Filharmonii Kaszubskiej oraz I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Jana III Sobieskiego.
19-09-2018
Warszawa. STUDIO teatrgaleria szuka statystów
Do nowej produkcji STUDIO teatrgaleria poszukuje statystów - amatorów.
19-09-2018
Warszawa. Warsztaty aktorskie z Przemkiem Wasilkowskim
Studio Drama Point w Warszawie zaprasza na warsztaty: "Działania fizyczne aktora". Zajęcia poprowadzi Przemek Wasilkowski, aktor, reżyser, współpracownik Jerzego Grotowskiego.
17-09-2018
Poznań. Warsztat Szkoły Konstruktorów Lalkowych
Teatr Animacji w Poznaniu oraz Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego zapraszają do udziału w unikatowym projekcie skierowanym do twórców teatralnych - artystów, pracowników pracowni plastycznych, rzemieślników, na który złożą się spotkania warsztatowe ze specjalistami prezentującymi różnorodne materie, techniki i technologie. Zgłoszenia na ósmy warsztat Szkoły Konstruktorów Lalkowych przyjmowane są do 5 października 2018.
07-09-2018
Warszawa. Nabór do Komisji Artystycznej Konkursu na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej
Jesienią ruszy 25. edycja Ogólnopolskiego Konkursu na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej. Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego, organizator Konkursu, stwarza szansę otwartego ubiegania się o pracę w Komisji Artystycznej Konkursu. Oferta skierowana jest do ludzi piszących o teatrze, krytyków, dziennikarzy, teatrologów.
06-09-2018
Gdynia. Casting dla aktorów w Teatrze Gdynia Główna
Teatr Gdynia Główna serdecznie zaprasza na casting do stałej współpracy przy realizacji spektakli i projektów teatralnych.
04-09-2018
Wrocław. Praca w kasach Wrocławskiego Teatru Współczesnego czeka
Wrocławski Teatr Współczesny poszukuje studentki / studenta do pracy w kasie biletowej w weekendy. Chętnych prosimy o wysyłanie zgłoszeń i cv na adres karolina.zuraw@wteatrw.pl
03-09-2018
Kielce. Nabór szkół do teatralnego projektu
Kreatywna i aktywna nauka na nowy rok szkolny. Trwa nabór szkół do teatralnego projektu.
03-09-2018
Rzeszów. Kurs teatralny 2018/2019 w Teatrze Przedmieście
Teatr Przedmieście serdecznie zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych na roczny kurs teatralny (2018/2019), który poprowadzą Aneta Adamska i Maciej Szukała.
(aktualna strona: 1) następna strona »